Kullanım Koşulları

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.

Kayıt

https://www.lazoyun.com/'a kayıt olmak tamamen ücretsizdir.

https://www.lazoyun.com/ sitesine kayıt olmak tamamen ücretsiz olup bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. Kayıt olmakla birlikte bir avantaja ya da oyunlar içerisinde değişikliklere sahip olunmaz. https://www.lazoyun.com/'a kayıt olmak, oyunlara yorum yazmak, beğenilen oyunları işaretlemek, son oynanları görme, favorilere eklemek ve oyunları kendi profilinde paylaşmak için kullanılmaktadır. https://www.lazoyun.com/ içerisinde kullanıcılar tarafından yapılan yorumların içeriklerinden lazOyun sorumlu değildir. Yorumları kullanıcıların kendileri oluştururlar.

https://www.lazoyun.com/ üyeliği kullanıcı tarafından istenildiği zaman sonlandırılabilir. Bunun için;

  • 1. Ayarlar'a gidin

  • 2. Genel Ayarlar'a tıklayın.

  • 3. Hesabımı kapat'a tıklayın.

  • 4. Neden kapattığınızı açıklayın(isteğe bağlı), gelen uyarıyı kabul edin ve hesabınız kapanır.

Yaş Sınırlaması

Kullanıcılar siteyi kullanmaya başlamakla birlikte en az 8 yaşında olduklarını onaylamaktadırlar. lazOyun, 8 yaşından küçük olan kullanıcıların evebeyn ve veli denetimi olmaksızın sayfalarını kullanmamalarını rica etmektedir. İnternet ortamında sunulmakta olan bilgilerin her zaman https://www.lazoyun.com/ içerisinde olduğu gibi çocuklara uyumluluğu söz konusu değildir. Bu sebeple ailelerden çocuklarının internet ortamında gezinirken yalnız bırakmamalarını rica ederiz.

Dış Bağlantılar

https://www.lazoyun.com/ sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. https://www.lazoyun.com/ link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

Gizlilik

Hizmetlerimizi kullandığınızda tarafımıza sağladığınız kişisel bilgiler, Gizlilik politikamıza uygun olarak işleme tabi tutulacaktır.

Telif Hakları

lazOyun, tüm telif sahiplerinin haklarına saygılıdır. Eserinizin telif hakkı ihlali teşkil edecek şekilde kopyalandığına inanıyorsanız lütfen bize ulaşın. Söz konusu materyalin telif hakkı ihlali teşkil ettiğini saptarsak, ihlal eden materyali siler ya da "indiririz".

Kullanıcı Bilgileri

https://www.lazoyun.com/ sitesinde; kullanıcıların dolduracakları formlar, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur. Kullanıcı bilgilerinin gizliliği ile ilgili ayrıntılar için “Gizlilik Politikası” sayfasını inceleyebilirsiniz.